We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergonomic Solutions SpacePole POS SP1 Mounting for Zebra/Motorola Scanner DS9208
SKU
SPV3605-02
£38.27
£31.89
Out Of Stock - Contact for availability
SP1 Mounting for Zebra/Motorola Scanner DS9208
- Easy use and installation
- 5-year warranty
Category: POS System Accessories
SP2 Mounting for Motorola Scanner DS9208
| Features | |
|---|---|
| Product type | POS mount |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Package type | Box |
| Compatibility | DS9208 |
| Brand compatibility | Zebra |
| Height adjustment | No |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 86 mm |
| Depth | 161 mm |
| Height | 22.6 mm |
| Weight | 300 g |
| Package width | 320 mm |
| Package depth | 699 mm |
| Package height | 500 mm |
| Package weight | 320 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 320 mm |
| Package depth | 699 mm |
| Package height | 500 mm |
| Package weight | 320 g |
| Package type | Box |
| Technical details | |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 210.2 kg |
| Pallet net height | 175 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Compliance certificates | REACH |
| Version | 1.0 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8473308000 |