We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergonomic Solutions SpacePole POS DISPLAY ADAPTOR FOR EPSON DM-D110
SKU
SPV3203-02
- Easy to mount
- 2-year warranty
Category: POS System Accessories
Epson Customer Display Adapter for DM-D110, DM-D210& DM-D310F - Essentials Range
| Features | |
|---|---|
| Product type | Display adapter |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Cable management | Yes |
| Compatibility | DM-D110/ DM-D210 |
| Brand compatibility | Epson |
| Height adjustment | No |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 44.5 mm |
| Depth | 44.5 mm |
| Height | 35.8 mm |
| Weight | 30 g |
| Package width | 183 mm |
| Package depth | 264 mm |
| Package height | 214 mm |
| Package weight | 570 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 183 mm |
| Package depth | 264 mm |
| Package height | 214 mm |
| Package weight | 570 g |
| Technical details | |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 101.5 kg |
| Pallet net height | 179.7 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Compliance certificates | REACH |
| Version | 1.4 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 18 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 3926100000 |