We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergonomic Solutions SpacePole Payment Hand strap Metal Version
SKU
SPOS105-02
- Compatible with mCase systems
- 5-year warranty on metal parts and 2-year warranty on plastic parts
Category: POS System Accessories
Accessory for mCase solutions
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Package type | Box |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 30 mm |
| Depth | 140.4 mm |
| Height | 6 mm |
| Weight | 40 g |
| Package width | 0 mm |
| Package depth | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Package weight | 40 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 0 mm |
| Package depth | 0 mm |
| Package height | 0 mm |
| Package weight | 40 g |
| Package type | Box |
| Technical details | |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Compliance certificates | REACH |
| Version | 2.1 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8473308000 |