We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergonomic Solutions SpacePole Kiosk Base plate for counter mounted Kiosk
SKU
SPK515-02
- Stable base for freestanding counter installationCompatible with SPK210 / SPK211 / SPK212 (center modules)
Category: POS System Accessories
Opt for this base plate for your counter-mounted kiosk solution to avoid drilling into your countertop.
| Features | |
|---|---|
| Product type | POS plate |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Compatibility | GFS4470; GFS4500 Serie; H400; HSP-100; Magellan 1500i; Mc Print2-3; SRP-Q300; TCx 6145-1TN; TM T88; TM-M30 & TM-M30II; TSP143 |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 337.5 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 6.8 mm |
| Weight | 4.01 kg |
| Package width | 373 mm |
| Package depth | 257 mm |
| Package height | 117 mm |
| Package weight | 4.21 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 373 mm |
| Package depth | 257 mm |
| Package height | 117 mm |
| Package weight | 4.21 kg |
| Technical details | |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Compliance certificates | RoHS, REACH |
| Version | 1.0 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8473308000 |