We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson Take up device TU-260(A): 76mm, 12V, NES
SKU
C42D322001
Special Price
£26.03
£21.69
Regular Price
£26.36
£21.97
Out Of Stock - Contact for availability
Take up device TU-260(A): 76mm, 12V, NES
Category: Printer Kits
| SKU | C42D322001 |
|---|---|
| EAN | 8715946496023 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Spain |
| Brand compatibility | Epson |
| Print technology | Dot matrix |
| Compatibility | M-260 |
| Technical details | |
| Country of origin | Spain |
| Print technology | Dot matrix |
| Quantity per pallet | 200 pc(s) |
| Package depth | 115 mm |
| Quantity per pallet layer (UK) | 60 pc(s) |
| Quantity per pallet layer | 40 pc(s) |
| Quantity per pallet (UK) | 300 pc(s) |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet height (UK) | 131.7 cm |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 155 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 450 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 155 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 450 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 115 mm |
| Logistics data | |
| Pallet width | 80 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet height | 131.7 cm |
| Quantity per pallet | 200 pc(s) |
| Quantity per pallet layer (UK) | 60 pc(s) |
| Quantity per pallet layer | 40 pc(s) |
| Quantity per pallet (UK) | 300 pc(s) |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet height (UK) | 131.7 cm |
| Other features | |
| Quantity per pallet | 200 pc(s) |