We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson CABLE WHITE POS mount Plastic
SKU
C32C882001
Category: POS System Accessories
| Material | Plastic |
|---|---|
| Product colour | White |
| Product type | POS mount |
| SKU | C32C882001 |
| EAN | 8715946691633 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | POS mount |
| Product colour | White |
| Material | Plastic |
| USB powered | Yes |
| Logistics data | |
|---|---|
| Products per pallet | 600 pc(s) |
| Country of origin | Taiwan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 270 g |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 82 mm |
| Package height | 315 mm |
| Package weight | 281 g |