We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Cisco PWR-4450-POE-AC power supply unit 1000 W Black, Grey
SKU
PWR-4450-POE-AC
£1,289.16
£1,074.30
Out Of Stock - Contact for availability
1000W AC PS w/ POE Module for Cisco ISR4450
Category: Power Supply Units
| Purpose | Integrated services router (ISR) |
|---|---|
| Total power | 1000 W |
| SKU | PWR-4450-POE-AC |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | Out of Stock |
| Power | |
|---|---|
| Total power | 1000 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Performance | |
|---|---|
| Purpose | Integrated services router (ISR) |
| Compatible products | Cisco ISR 4450 |
| Design | |
| Product colour | Black, Grey |