We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI Replacement 4 cell battery for Toshiba Dynabook Satellite X30T-E series
SKU
PA5325U-1BRS-BTI
£74.64
£62.20
Out Of Stock - Contact for availability
Replacement 4 cell battery for Toshiba Dynabook Satellite X30T-E series
| SKU | PA5325U-1BRS-BTI |
|---|---|
| EAN | 0886734894258 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Out of Stock |
Replacement 4 cell battery for Toshiba Dynabook Satellite X30T-E series
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Toshiba |
| Battery capacity | 4680 mAh |
| Battery voltage | 7.7 V |
| Battery capacity | 36 Wh |
| Number of battery cells | 4 |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery | |
| Brand compatibility | Toshiba |
| Battery capacity | 4680 mAh |
| Battery voltage | 7.7 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery capacity | 36 Wh |
| Number of battery cells | 4 |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Toshiba |
| Packaging content | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |