We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI 74VT4 replacement Dell charger 19.5V 3.34A 65W (4.5mmx3.0mm) includes power cable
SKU
74VT4-BTI
£23.50
£19.58
Out Of Stock - Contact for availability
74VT4 replacement Dell charger 19.5V 3.34A 65W (4.5mmx3.0mm) includes power cable
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 74VT4-BTI |
|---|---|
| EAN | 5056006173441 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Out of Stock |
Origin Storage BTI ALT TO DELL AC ADAPTER 19.5V 3.34A 65W power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |