We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI 45W USB-C AC Adapter for all USB-C devices up to 45W. UK power cable included
SKU
45WUSB-C-BTI-UK
£23.50
£19.58
Out Of Stock - Contact for availability
45W USB-C AC Adapter for all USB-C devices up to 45W. UK power cable included
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 45WUSB-C-BTI-UK |
|---|---|
| EAN | 5059902009869 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Out of Stock |
Origin Storage 45WUSB-C-BTI-UK power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Included power plug types | UK |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |