We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI 30.1 3 cell 441857100001 compatible battery for GETAC F110
SKU
GBM3X7-BTI
£63.58
£52.98
Out Of Stock - Contact for availability
30.1 3 cell 441857100001 compatible battery for GETAC F110
| Brand compatibility | Getac |
|---|---|
| Type | Battery |
| SKU | GBM3X7-BTI |
| EAN | 5059902025081 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Getac |
| Battery capacity | 2640 mAh |
| Battery voltage | 11.4 V |
| Battery capacity | 30.1 Wh |
| Number of battery cells | 3 |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery | |
| Brand compatibility | Getac |
| Battery capacity | 2640 mAh |
| Battery voltage | 11.4 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery capacity | 30.1 Wh |
| Number of battery cells | 3 |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Getac |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |